10 Visu Laiku Labākie Pasaules Kausa Mērķi - Matador Network

Anonim

Ceļot

Image
Image

Kaut arī šī gada pasaules cup ir pārliecināts, ka tam ir diezgan liela daļa elektrificējošo streiku, pagātnes gadi mums ir parādījuši to pašu. Apskatiet 10 mūsu visu laiku iecienītākos pasaules kausa mērķus, nevis noteiktā secībā.

Diego Maradona: Argentīna pret Angliju, 1986. gads

Nē, tas nav bēdīgi slavenais “Dieva rokas” mērķis. Šis nāca mazāk nekā 5 minūtes vēlāk tās pašas spēles laikā. Saņemot bumbu, Maradona ieslēdza reaktīvos dzinējus un 10 sekundēs nosedza 60 metrus, apsteidzot četrus angļu aizstāvjus (Terijam Bačeram bija prieks tikt izsistiem divreiz) un vārtsargu Pīteru Šiltonu, pirms bumba tika palaista atklātos vārtos. Lai arī tas joprojām ir paredzēts debatēm, par mērķi 2002. gada FIFA Pasaules kausa izcīņas gadsimta mērķos nobalsoja fani no visas pasaules.

Deniss Bergkamps: Nīderlande pret Argentīnu, 1998. gads

Deniss Bergkamps pagāja mazāk nekā 2, 5 sekundes, lai noformulētu rezultātu 1-1 90. minūtē ceturtdaļfināla mačā starp Holandi un Argentīnu: trīs precīzi pieskārieni bumbai (visi izdarīti ar labo kāju). Ar pirmo pieskārienu Bergkamps graciozi grozās Frenka Boera garajā piespēlē, pirms Roberto Ayala piesaista otro pieskārienu, un tikai tāpēc, lai pabeigtu sēriju, precīzi novietojot garām vārtsargam Karlosam Roa tālajā augšējā stūrī.

Maikls Ovens: Anglija pret Argentīnu, 1998. gads

Līdz šim brīdim labi glabāts noslēpums Maikls Ovens savu vārdu darīja zināmu ar šo mērķi 18 gadu vecumā. Saņemot bumbu tālu no laukuma vidus, Ovens apsteidz opozīciju un tiekas ar savu pēdējo aizstāvi aci pret aci. Viņš izliekas pa kreisi un pārvietojas pa labi, uz sekundes daļu sakratot Roberto Ayala, pirms bumba pāri bumbiņai ielidoja vārtu tālajā stūrī. Pēc šī, labi, Ovena vairs nebija tāds noslēpums.

Pelē: Brazīlija pret Zviedriju, 1958. gads

Četrdesmit gadus pirms Ovena mērķa sasniegšanas vecuma sasniegšanas Plēve 17 gadu vecumā paziņoja par sevi pasaulei ar šiem iespaidīgajiem vārtiem pret Zviedriju Pasaules kausa finālā. Nolaižot Niltonas Santosa krustu ar krūtīm, Pele svieda bumbu pāri aizsargājošajam Bengtam Gustavsonam, pirms tam ar zemu voljeru aizsūtīja Kārli Svenssonu. Rezultāts mačā beidzās ar rezultātu 5-2, kad uzvaru izcīnīja Brazīlija, piešķirot viņiem savu pirmo Pasaules kausa trofeju - lietas nekad nebija vienādas.

Karloss Alberto: Brazīlija pret Itāliju, 1970. gads

Šoreiz Pelē nebija vārtsargs, taču sniedza nelielu palīdzību. Aina sākas ar Klodoaldo, kad viņš bez piepūles manevrē ap četriem itāļu spēlētājiem, pirms piespēlē bumbu līdz Rivelino, kurš ātri atrod Jairzinho pazemes. Pelē laukā nodrošina īsu piespēli no Jairzinho, pirms bumba tiek nogādāta Karlosam Alberto, kurš pārvietojas ar pilnu ātrumu, kurš ierauj bumbu pretinieku vārtos. Jau tālu uz priekšu uz tablo, Brazīlija atkal nes trofeju mājās.

Saeed Al-Owairan: Saūda Arābija vs Beļģija, 1994. gads

Saeed Al-Owairan devās solo misijā, lai gūtu šos vārtus Saūda Arābijas 1994. gada Pasaules kausa spēlē pret Beļģiju. 2002. gadā viņa mērķis saņēma sesto visvairāk balsu par FIFA gadsimta pasaules kausa izcīņas mērķi. Pēc piecām minūtēm pussargs saņēma piespēli un sāka izskrieties. Viņš turpināja skriet, aizbēdzot garām vairākiem procesa dalībniekiem, līdz atrada iespēju nosūtīt bumbiņu, tuvinot vārtus Michel Preud'homme tuvumā. Al-Owairana meistarība un centieni uzturēja dzīvas Saūda Arābijas 1994. gada Pasaules kausa cerības, kuras vēlāk Zviedrija sabojāja 16. kārtā.

Roberto Baggio: Itālija pret Čehoslovākiju, 1990. gads

Bieži nosauktos par turnīra mērķi 1990. gadā atcerējās Baggio mērķi pret Čehoslovākiju. Pēc viena ar diviem ar Džuzepe Giannini, Baggio atleca bumbu līdz soda laukumam, sadalot lielu daļu aizsardzības procesa. Pateicies pa kreisi un pazaudējis savu galīgo aizstāvi, Baggio bumbas kontrolē bumbu garām vārtsargam no tiešā soda laukuma centra, lai gūtu vārtus. Multene un nokavētais soda sitiens, diemžēl, ir vienlīdz atmiņā paliekoši.

Gheorghe Hagi: Rumānija vs Kolumbija, 1994. gads

Spēlējot Pasadenā 1994. gada Pasaules kausa izcīņā, Hagi saņēma īsu ceļazīmi uz laukuma vidusdaļu. Pēc nedaudzām driblēm viņš atlaiž bumbu ar tālsitienu. Kolumbiešu vārtsargs Oskars Kordoba izlec, rokas izstiepts gaisā, taču ir maz, ko viņš varētu darīt. Bumba trāpa tīkla aizmugurē. Rumāņi svin, turpinot ceļu uz ceturtdaļfinālu.

Estebana Cambiasso: Argentīna pret Serbiju un Melnkalni, 2006. gads

Argentīna 2006. gada Pasaules kausa izcīņā ar 6-0 uzvarēja Serbiju un Melnkalni, un 24 piespēļu sērija, kuras kulminācija bija Kambiasso mērķis, ir ideāls kopsavilkums. Argentīnieši gandrīz 90 sekunžu laikā nejauši izlaida bumbu savā starpā, pirms 12 jardu attālumā esošais Kambijso saņēma bumbu no jauka fona un iesita to tīkla aizmugurē. Mērķis bija perfekts Argentīnas stila demonstrējums.

Ārijs Hāns: Nīderlande pret Itāliju, 1978. gads

Ārija Hāna slavenākais mērķis bija viņa 40 jardu metiens pret Itāliju 1978. gada Pasaules kausa otrajā grupas posmā. Hāns izcēlās un aizdedzināja tālsitienu pret Itālijas vārtiem. Itāļu vārtsargs Dino Zoffs izlēca un pagarināja, cenšoties apturēt mēģinājumu, taču neveiksmīgi, jo bumba atleca no vārtu staba un rikošeta laikā ielidoja tīkla aizmugurē.